W zeszłym miesiącu z okazji Dnia Dziecka w dniu 4 czerwca br. odbyły się zawody wędkarskie połączone z rodzinnym piknikiem w Pępowie. Na imprezie pojawili się m. in. przedstawiciele fundacji Ratuj ryby, PZW Poznań, Inspektoratu Ochrony Środowiska w Lesznie oraz pracownicy Zakładu Rybactwa Śródlądowego i Akwakultury z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Nasi wykładowcy oraz studenci przeprowadzili  gry i zabawy dla dzieci oraz rozmawiali z uczestnikami pikniku. Szczegółowe informacje o minionym wydarzeniu można znaleźć pod linkami:
  • Co wydarzyło się na Cegielni? Piknik wędkarski z pomysłem – fotorelacja z imprezy: KLIK
  • ogłoszenie o zawodach i pikniku wędkarskim – strona internetowa gminy Pępowo:KLIK
Tymczasem zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z udziałem pracowników ZRŚiA autorstwa pani Izabeli Skrzybót, które opublikowano na portalu gostyńska.pl.